COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

24 Apr. 2019leivar.var. %
Euro4.7560-0.0021-0.04 %
Dolar SUA4.24210.01530.36 %
Franc elveţian4.16440.01560.38 %
Liră sterlină5.4872-0.0084-0.15 %
Gram de aur173.69530.62010.36 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

24 Apr., 17:50cotaţievar.var. %
BET8370.1411,860.14 %
BET Plus1246.421,450.12 %
BET FI36212.9161,570.45 %
BET NG712.222,290.32 %
BET TR12343.0217,490.14 %
vezi aici toţi indicii BVB
Cybersecurity Romania 2019

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

24 Apr., 17:50preţvar.var. %
1. VESY0.1560 0.020014.71 %
2. ART4.1400 0.24006.15 %
3. IARV8.3000 0.40005.06 %
4. PTR0.3240 0.01404.52 %
5. EL10.7500 0.35003.37 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

24 Apr., 17:50preţvar.var. %
1. UAM1.6500 -0.1000-5.71 %
2. PREB0.3360 -0.0140-4 %
3. ALU0.6800 -0.0260-3.68 %
4. SOCP0.3160 -0.0100-3.07 %
5. PBK0.0832 -0.0022-2.58 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

23 Apr.valoare titluvar.var. %
1. FDI Audas Piscator16.2875 euro0.29651.85 %
2. Certinvest BET Index174.88 lei2.611.52 %
3. Certinvest XT Index150.77 lei1.991.34 %
4. ETF - BET Tradeville10.3049 lei0.13091.29 %
5. BT Index Romania ROTX13.427 lei0.1551.17 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

25 Apr., 03:14askmin.max.
EURUSD1.114841.114001.12239
GBPUSD1.290001.288681.29626
USDCHF1.021261.016801.02188
USDJPY112.213111.673112.391
EURRON4.76654.74594.7665
USDRON4.27634.22974.2763

Indici bursieri internaţionali

25 Apr., 03:14askmin.max.
DJI30265452651826694
SP5002931.42927.62939.4
DAX12334.312215.812376.6
FTSE1007424.07400.37461.8
AU200637463316380
JP225222242210922339

Metale

25 Apr., 03:14askmin.max.
GOLD1273.991268.591278.36
SILVER14.9414.7714.97
PLATINUM890.95882.10892.90
PALLADIUM1405.351367.951406.75
COPPER290.93288.48291.28

Petrol şi derivate

25 Apr., 03:14askmin.max.
OIL WTI65.6465.6466.42
OIL BRENT73.6373.3874.01
NATGAS2.5192.4822.519
GASOLINE207.10205.21207.58
HEATINGOIL209.35209.35211.48
Ediţia din 25.04.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Deleanu
Apanova
Comercianti de Diamante
Calendarul BURSA 2019
Schlumberger
Legestart
Gorgandin
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo