COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

21 Aug. 2019leivar.var. %
Euro4.7274-0.0031-0.07 %
Dolar SUA4.2601-0.0081-0.19 %
Franc elveţian4.3460-0.0133-0.31 %
Liră sterlină5.16830.00290.06 %
Gram de aur205.3780-0.924-0.45 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

21 Aug., 17:50cotaţievar.var. %
BET9144.3384,060.93 %
BET Plus1365.6612,220.9 %
BET FI40435.89455,31.14 %
BET NG739.185,860.8 %
BET TR14635.44134,30.93 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

21 Aug., 17:50preţvar.var. %
1. PREB0.4340 0.01804.33 %
2. EPT0.0125 0.00054.17 %
3. EFO0.1030 0.00303 %
4. SIF12.3200 0.06002.65 %
5. RMAH0.3880 0.00802.11 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

21 Aug., 17:50preţvar.var. %
1. STZ0.2340 -0.0260-10 %
2. ALU0.7100 -0.0140-1.93 %
3. CBC12.0000 -0.2000-1.64 %
4. RRC0.0470 -0.0005-1.05 %
5. CEON0.3880 -0.0040-1.02 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

19 Aug.valoare titluvar.var. %
1. OTP Real Estate & Construction524.8156 lei10.47982.04 %
2. BT Index Austria ATX10.896 euro0.1931.8 %
3. Raiffeisen Benefit158.2704 lei1.49220.95 %
4. OTP Global Mix11.3945 lei0.10660.94 %
5. Raiffeisen Confort169.8167 lei1.0510.62 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

22 Aug., 03:44askmin.max.
EURUSD1.108931.108051.11065
GBPUSD1.212601.211161.21742
USDCHF0.982770.978320.98301
USDJPY106.581106.315106.644
EURRON4.73464.71274.7346
USDRON4.26534.24464.2653

Indici bursieri internaţionali

22 Aug., 03:44askmin.max.
DJI30262722594126318
SP5002933.02901.12938.5
DAX11790.611615.311817.4
FTSE1007183.07118.57204.0
AU200646664166471
JP225206932069320693

Metale

22 Aug., 03:44askmin.max.
GOLD1502.451496.351507.35
SILVER17.1716.9817.18
PLATINUM860.75837.60860.75
PALLADIUM1467.801454.951485.90
COPPER258.38257.13258.83

Petrol şi derivate

22 Aug., 03:44askmin.max.
OIL WTI56.0855.5557.11
OIL BRENT60.1759.6060.92
NATGAS2.1772.1462.230
GASOLINE157.16154.83158.04
HEATINGOIL187.02185.38188.48
Ediţia din 22.08.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro