COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

14 Dec. 2018leivar.var. %
Euro4.65400.00550.12 %
Dolar SUA4.11970.03360.82 %
Franc elveţian4.13410.01510.37 %
Liră sterlină5.18670.01450.28 %
Gram de aur164.11370.93680.57 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

14 Dec., 17:50cotaţievar.var. %
BET8574.48-13,95-0.16 %
BET Plus1280.62-2,14-0.17 %
BET FI36736.51190.32 %
BET NG716.54-0,27-0.04 %
BET TR12502.18-20,49-0.16 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

14 Dec., 17:50preţvar.var. %
1. CMP0.9100 0.02602.94 %
2. AAG2.8500 0.08002.89 %
3. SIF52.1400 0.06002.88 %
4. RRC0.0500 0.00102.04 %
5. TBM0.2320 0.00401.75 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

14 Dec., 17:50preţvar.var. %
1. OLT0.1570 -0.0275-14.91 %
2. AMO0.0026 -0.0001-3.7 %
3. IMP1.0000 -0.0300-2.91 %
4. ELGS1.1700 -0.0250-2.09 %
5. ALR3.5100 -0.0700-1.96 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

13 Dec.valoare titluvar.var. %
1. ERSTE Bond Flexible RON20.8330 lei0.05860.28 %
2. BRD Simfonia41.1936 lei0.10860.26 %
3. BRD Obligatiuni168.4070 lei0.42780.25 %
4. FDI MONOLITH11.8315 euro0.02550.22 %
5. BRD Euro Fond137.9679 euro0.23710.17 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

14 Dec., 22:59askmin.max.
EURUSD1.130161.126931.13648
GBPUSD1.258221.252851.26642
USDCHF0.998090.992650.99820
USDJPY113.398113.206113.665
EURRON4.66564.63974.6656
USDRON4.12934.08104.1294

Indici bursieri internaţionali

14 Dec., 22:59askmin.max.
DJI30241152404024607
SP5002601.22593.92648.4
DAX10825.110729.810902.8
FTSE1006803.56788.36868.3
AU200553455195590
JP225213482119321673

Metale

14 Dec., 22:59askmin.max.
GOLD1238.641232.731242.93
SILVER14.6114.4814.75
PLATINUM792.60776.30792.60
PALLADIUM1172.851147.301188.75
COPPER275.75272.63276.83

Petrol şi derivate

14 Dec., 22:59askmin.max.
OIL WTI51.3751.0953.37
OIL BRENT60.1859.8961.87
NATGAS3.8043.7844.133
GASOLINE144.16142.36148.34
HEATINGOIL184.75183.57188.61
Ediţia din 14.12.2018
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Suplimentele BURSA

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro