COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

15 Feb. 2019leivar.var. %
Euro4.7383-0.0068-0.14 %
Dolar SUA4.2016-0.0084-0.2 %
Franc elveţian4.1734-0.0009-0.02 %
Liră sterlină5.3832-0.0212-0.39 %
Gram de aur177.91081.05660.6 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

15 Feb., 17:50cotaţievar.var. %
BET7657.0814,980.2 %
BET Plus1145.351,820.16 %
BET FI35169.46400,421.15 %
BET NG670.95-0,4-0.06 %
BET TR11299.2921,180.19 %
vezi aici toţi indicii BVB
Cybersecurity Romania 2019

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

15 Feb., 17:50preţvar.var. %
1. TBM0.2735 0.033513.96 %
2. TRP0.2650 0.01003.92 %
3. SNN9.3500 0.33003.66 %
4. PREB0.2900 0.01003.57 %
5. FP0.8800 0.03003.53 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

15 Feb., 17:50preţvar.var. %
1. ELMA0.1390 -0.0210-13.13 %
2. ARM0.1000 -0.0120-10.71 %
3. EPT0.0085 -0.0010-10.53 %
4. COMI0.0150 -0.0010-6.25 %
5. TUFE0.2840 -0.0160-5.33 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

14 Feb.valoare titluvar.var. %
1. Active Dinamic5.5009 lei0.17263.24 %
2. ETF - BET Tradeville9.5134 lei0.28993.14 %
3. Certinvest BET Index161.11 lei4.62.94 %
4. Raiffeisen Romania Actiuni55.2025 lei1.48562.77 %
5. Certinvest XT Index141.18 lei3.722.71 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

15 Feb., 22:59askmin.max.
EURUSD1.130011.123351.13055
GBPUSD1.289321.278371.28973
USDCHF1.004961.004381.00887
USDJPY110.417110.245110.636
EURRON4.75094.72654.7509
USDRON4.20594.18164.2161

Indici bursieri internaţionali

15 Feb., 22:59askmin.max.
DJI30258802588025880
SP5002775.92775.92775.9
DAX11321.511321.511321.5
FTSE1007199.67138.57216.6
AU200606860686068
JP225210742107421074

Metale

15 Feb., 22:59askmin.max.
GOLD1321.261311.241322.39
SILVER15.8215.5415.82
PLATINUM813.30780.15813.30
PALLADIUM1412.301382.351412.30
COPPER282.13274.98282.13

Petrol şi derivate

15 Feb., 22:59askmin.max.
OIL WTI56.1854.4556.18
OIL BRENT66.3764.4066.37
NATGAS2.6652.5542.665
GASOLINE174.41167.69174.41
HEATINGOIL202.16196.62202.16
Ediţia din 15.02.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Suplimentele BURSA

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Masa rotundă BURSA Energie pentru viitor sau taxe pentru azi?
Deleanu
Cotnari
Erfi
Legestart
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo