Joi, 14 iunie
ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Rusia
-
Arabia Saudită

Vineri, 15 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Egipt
-
Uruguay

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Maroc
-
Iran

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Portugalia
-
Spania

Sâmbăta, 16 iunie
ora 13:00 TVR 1, TVR HD
Franța
-
Australia

ora 16:00 TVR 1, TVR HD
Argentina
-
Islanda

ora 19:00 TVR 1, TVR HD
Peru
-
Danemarca

ora 22:00 TVR 1, TVR HD
Croația
-
Nigeria

Duminică, 17 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Costa Rica
-
Serbia

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Germania
-
Mexic

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Brazilia
-
Elveția

Luni, 18 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Suedia
-
Coreea de Sud

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Belgia
-
Panama

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Tunisia
-
Anglia

Marți, 19 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Polonia
-
Senegal

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Columbia
-
Japonia

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Rusia
-
Egipt

Miercuri, 20 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Portugalia
-
Maroc

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Uruguay
-
Arabia Saudită

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Iran
-
Spania

Joi, 21 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Franța
-
Peru

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Danemarca
-
Australia

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Argentina
-
Croația

Vineri, 22 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Brazilia
-
Costa Rica

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Nigeria
-
Islanda

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Serbia
-
Elveția

Sâmbăta, 23 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Belgia
-
Tunisia

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Germania
-
Suedia

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Coreea de Sud
-
Mexic

Duminică, 24 iunie
ora 15:00 TVR 1, TVR HD
Anglia
-
Panama

ora 18:00 TVR 1, TVR HD
Japonia
-
Senegal

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Polonia
-
Columbia

Luni, 25 iunie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Uruguay
-
Rusia

ora 17:00 TVR 2
Arabia Saudită
-
Egipt

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Spania
-
Maroc

ora 21:00 TVR 2
Iran
-
Portugalia

Marți, 26 iunie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Danemarca
-
Franța

ora 17:00 TVR 2
Australia
-
Peru

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Islanda
-
Croația

ora 21:00 TVR 2
Nigeria
-
Argentina

Miercuri, 27 iunie
ora 17:00 TVR 2
Mexic
-
Suedia

ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Coreea de Sud
-
Germania

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Serbia
-
Brazilia

ora 21:00 TVR 2
Elveția
-
Costa Rica

Joi, 28 iunie
ora 17:00 TVR 2
Senegal
-
Columbia

ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Japonia
-
Polonia

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Anglia
-
Belgia

ora 21:00 TVR 2
Panama
-
Tunisia

Sâmbăta, 30 iunie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 1
Franța
Locul 1 grupa C
-
Argentina
Loc 2 Grupa D

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 2
Uruguay
Locul 1 grupa A
-
Portugalia
Loc 2 Grupa B

Duminică, 1 iulie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 3
Spania
Locul 1 grupa B
-
Rusia
Loc 2 Grupa A

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 4
Croația
Locul 1 grupa D
-
Danemarca
Loc 2 Grupa C

Luni, 2 iulie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 5
Brazilia
Locul 1 grupa E
-
Mexic
Loc 2 Grupa F

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 6
Belgia
Locul 1 grupa G
-
Japonia
Loc 2 Grupa H

Marți, 3 iulie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 7
Suedia
Locul 1 grupa F
-
Elveția
Loc 2 Grupa E

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Optime de finală 8
Columbia
Locul 1 grupa H
-
Anglia
Loc 2 Grupa G

Vineri, 6 iulie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Sfert de finală 1
Franța
Optime 1
-
Uuguay
Optime 2

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Sfert de finală 2
Belgia
Optime 6
-
Brazilia
Optime 5

Sâmbătă, 7 iulie
ora 17:00 TVR 1, TVR HD
Sfert de finală 3
Anglia
Optime 8
-
Suedia
Optime 7

ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Sfert de finală 4
Rusia
Optime 3
-
Croația
Optime 4

Duminică, 8 iulie
ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Semifinală 1
Belgia
Sfert 2
-
Franța
Sfert 1

Miercuri, 11 iulie
ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Semifinală 2
Croația
Sfert 4
-
Anglia
Sfert 3

Sâmbătă, 14 iulie
ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Finala mică
Belgia
Învinsă
Semfinala 1
-
Anglia
Învinsă
Semfinala 2

Duminică, 15 iulie
ora 21:00 TVR 1, TVR HD
Finala
Franța
Învingătoare
Semifinala 1
-
Croația
Învingătoare
Semifinala 2