E. Boc: "Vom demonstra că avem cum să scoatem România din criză. Absorbţia fondurilor europene poate grăbi ieşrea României din criză".
ALERT E. Boc: "Vom demonstra că avem cum să scoatem România din criză"
F.A.
Politică / 9 octombrie 2010
F.A.
Politică / 9 octombrie 2010
E. Boc: "Vom demonstra că avem cum să scoatem România din criză. Absorbţia fondurilor europene poate grăbi ieşrea României din criză".
Politică /L.B. - 22 iunie, 11:25
Politică /Radu Sârbu - 22 iunie, 10:49
Politică /L.B. - 22 iunie, 13:13
Politică /L.B. - 22 iunie, 13:05
Politică /L.B. - 22 iunie, 11:38
Miscellanea / 22 iunie, 08:54
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:20
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie
