COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

27 Mai. 2022leivar.var. %
Euro4.94290.00060.01 %
Dolar SUA4.6098-0.0096-0.21 %
Franc elveţian4.8066-0.0041-0.09 %
Liră sterlină5.8083-0.0113-0.19 %
Gram de aur275.55971.38330.5 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

27 Mai., 17:50cotaţievar.var. %
BET12391.3167,40.55 %
BET Plus1851.7810,160.55 %
BET FI49186.17-97,36-0.2 %
BET NG884.57-0,35-0.04 %
BET TR22852.68127,610.56 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

27 Mai., 17:50preţvar.var. %
1. BCM0.0800 0.00354.58 %
2. PBK0.0874 0.00384.55 %
3. CRC19.2000 0.70003.78 %
4. SFG13.6000 0.40003.03 %
5. BRD13.7000 0.40003.01 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

27 Mai., 17:50preţvar.var. %
1. SNO4.7800 -0.2700-5.35 %
2. ALU1.6500 -0.0450-2.65 %
3. ELMA0.1300 -0.0030-2.26 %
4. IMP0.6840 -0.0120-1.72 %
5. SIF41.1600 -0.0200-1.69 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

25 Mai.valoare titluvar.var. %
1. BT Index Austria ATX12.475 euro0.4753.96 %
2. ETF BET Patria-Tradeville17.4820 lei0.35562.08 %
3. Certinvest BET Index283.91 lei5.562 %
4. Raiffeisen Romania Dividend89.1600 lei1.54041.76 %
5. ERSTE Equity Romania190.9944 lei3.29031.75 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

27 Mai., 23:55askmin.max.
EURUSD1.073201.069671.07651
GBPUSD1.263151.257751.26665
USDCHF0.957500.954420.96021
USDJPY127.128126.672127.249
EURRON4.94354.94124.9437
USDRON4.621424.587404.62142

Indici bursieri internaţionali

27 Mai., 23:55askmin.max.
DJI3033270.9132523.0833278.83
SP5004169.334042.654169.73
DAX14496.6814219.0914498.58
FTSE1007582.397538.057599.05
JP22527159.7927159.7927159.79

Metale

27 Mai., 23:55askmin.max.
GOLD1853.1601847.8901861.910
SILVER22.12421.93022.431
PLATINUM962.55943.65962.55
PALLADIUM2081.502003.102081.50

Petrol şi derivate

27 Mai., 23:55askmin.max.
OIL WTI116.45114.26116.71
OIL BRENT118.25115.93118.60
NATGAS8.7228.2838.868
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Protecţia Consumatorilor

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Apanova
BTPay
Electromagnetica
infinitumcosmetics.ro
fabricadeceai.ro
Stiri Locale
Cotaţii Emitenţi BVB
Bursele din regiune
romaniansmartcity.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo