COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

03 Dec. 2021leivar.var. %
Euro4.9487-0.0003-0.01 %
Dolar SUA4.37670.00790.18 %
Franc elveţian4.75950.01290.27 %
Liră sterlină5.8121-0.0048-0.08 %
Gram de aur249.2179-0.1249-0.05 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

03 Dec., 17:50cotaţievar.var. %
BET12379.5171,591.41 %
BET Plus1848.9723,51.29 %
BET FI51526.46190,160.37 %
BET NG825.0118,012.23 %
BET TR21906.2302,431.4 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

03 Dec., 17:50preţvar.var. %
1. CMF1.9300 0.200011.56 %
2. BRM2.3000 0.20009.52 %
3. PREB1.4200 0.10007.58 %
4. BCM0.0925 0.00606.94 %
5. COMI0.0085 0.00056.25 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

03 Dec., 17:50preţvar.var. %
1. ARS7.5500 -0.7000-8.48 %
2. VNC0.1980 -0.0160-7.48 %
3. PBK0.0938 -0.0054-5.44 %
4. TBK32.8000 -1.2000-3.53 %
5. VESY0.0750 -0.0025-3.23 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

29 Nov.valoare titluvar.var. %
1. FDI Audas Piscator16.6302 euro0.16230.99 %
2. BRD Global Clasa A219.9161 lei1.52320.7 %
3. FDI Piscator Equity Plus195.5447 lei1.1640.6 %
4. BRD Actiuni Clasa A301.7747 lei0.74130.25 %
5. BRD Actiuni Clasa E42.1572 euro0.10450.25 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

03 Dec., 23:50askmin.max.
EURUSD1.131031.126621.13280
GBPUSD1.323441.320841.33029
USDCHF0.918130.916500.92171
USDJPY112.841112.553113.607
EURRON4.94964.93544.9523
USDRON4.380684.364934.39100

Indici bursieri internaţionali

03 Dec., 23:50askmin.max.
DJI3034574.2734263.5634806.42
SP5004535.224494.174607.83
DAX15192.4215084.7015438.14
FTSE1007130.957089.167197.34
JP22527762.4027571.2128173.17

Metale

03 Dec., 23:50askmin.max.
GOLD1784.2401766.0701786.010
SILVER22.55922.01922.569
PLATINUM944.16923.17956.69
PALLADIUM1831.611764.121869.14

Petrol şi derivate

03 Dec., 23:50askmin.max.
OIL WTI66.8966.0669.68
OIL BRENT70.6769.8573.26
NATGAS4.0574.0334.249
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Protecţia Consumatorilor

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Dtlawyers
BTPay
GRAMPET GROUP
Electromagnetica
ifep.ro
UNNPR
Hidroelectrica
Stiri Locale
Cotaţii Emitenţi BVB
Bursele din regiune
romaniansmartcity.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
Pagini Aurii
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo