COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

24 May. 2019leivar.var. %
Euro4.76120.00110.02 %
Dolar SUA4.2560-0.0195-0.46 %
Franc elveţian4.24290.00660.16 %
Liră sterlină5.3976-0.0058-0.11 %
Gram de aur175.41910.00610 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

24 May., 17:50cotaţievar.var. %
BET8189.1379,240.98 %
BET Plus1224.1911,410.94 %
BET FI35662.25-65,28-0.18 %
BET NG712.117,291.03 %
BET TR12393.25121,580.99 %
vezi aici toţi indicii BVB
Cybersecurity Romania 2019

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

24 May., 17:50preţvar.var. %
1. ALT0.0360 0.00154.35 %
2. ROCE0.1145 0.00454.09 %
3. RRC0.0450 0.00153.45 %
4. TBK12.9000 0.40003.2 %
5. SNP0.3680 0.00902.51 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

24 May., 17:50preţvar.var. %
1. COMI0.0130 -0.0010-7.14 %
2. EPT0.0085 -0.0005-5.56 %
3. SOCP0.3320 -0.0180-5.14 %
4. IARV9.5000 -0.4000-4.04 %
5. BIO0.3310 -0.0090-2.65 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

23 Mai.valoare titluvar.var. %
1. Fortuna Classic6.76 lei0.182.74 %
2. FDI Audas Piscator16.3577 euro0.17631.09 %
3. OTP Expert14.2771347 lei0.10460.74 %
4. ERSTE Equity Romania124.9016 lei0.86490.7 %
5. ERSTE Balanced RON38.2882 lei0.21290.56 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

24 May., 22:59askmin.max.
EURUSD1.120951.117691.12117
GBPUSD1.271631.264671.27323
USDCHF1.001381.000751.00413
USDJPY109.310109.264109.736
EURRON
USDRON

Indici bursieri internaţionali

24 May., 22:59askmin.max.
DJI30255972545625662
SP5002828.32819.12841.7
DAX12025.111959.112077.6
FTSE1007266.97239.57290.8
AU200646564416485
JP225211142089921179

Metale

24 May., 22:59askmin.max.
GOLD1285.101285.101285.10
SILVER14.6014.5214.60
PLATINUM810.15794.50810.15
PALLADIUM1329.501302.801329.50
COPPER270.13268.00270.63

Petrol şi derivate

24 May., 22:59askmin.max.
OIL WTI58.9057.5058.96
OIL BRENT67.9066.2167.90
NATGAS2.6142.5452.614
GASOLINE192.13187.81192.13
HEATINGOIL198.42194.16198.42
Ediţia din 24.05.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro