COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

14 Oct. 2019leivar.var. %
Euro4.7536-0.0046-0.1 %
Dolar SUA4.3072-0.0114-0.26 %
Franc elveţian4.32790.00170.04 %
Liră sterlină5.40610.00580.11 %
Gram de aur206.8906-0.7104-0.34 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

14 Oct., 17:50cotaţievar.var. %
BET9517.82-10,89-0.11 %
BET Plus1419.95-1,71-0.12 %
BET FI41894.61-141,39-0.34 %
BET NG772.912,530.33 %
BET TR15233.77-17,44-0.11 %
vezi aici toţi indicii BVB
Gala BURSA 2019
Gala BURSA 2019

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

14 Oct., 17:50preţvar.var. %
1. PBK0.1060 0.00454.43 %
2. CMCM0.1860 0.00603.33 %
3. EL11.4000 0.25002.24 %
4. RRC0.0480 0.00102.13 %
5. BRK0.0828 0.00141.72 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

14 Oct., 17:50preţvar.var. %
1. BRM1.3000 -0.2000-13.33 %
2. EPT0.0110 -0.0010-8.33 %
3. STK46.2000 -1.6000-3.35 %
4. SIF12.3800 -0.0300-1.24 %
5. OIL0.2600 -0.0030-1.14 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

10 Oct.valoare titluvar.var. %
1. BT Index Austria ATX10.971 euro0.010.09 %
2. BT Euro Clasic10.579 lei0.0070.07 %
3. Fortuna Gold22.08 lei0.010.05 %
4. OTP ComodisRO18.1798 lei0.00640.04 %
5. Raiffeisen Confort169.7895 lei0.06570.04 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

14 Oct., 18:59askmin.max.
EURUSD1.102771.101221.10421
GBPUSD1.259521.251541.26599
USDCHF0.997280.994330.99826
USDJPY108.411108.027108.518
EURRON4.76324.74134.7632
USDRON4.32044.29354.3204

Indici bursieri internaţionali

14 Oct., 18:59askmin.max.
DJI30268072663626892
SP5002969.72953.82982.0
DAX12480.412375.812496.2
FTSE1007191.07167.07221.5
AU200661065996656
JP225220922209222092

Metale

14 Oct., 18:59askmin.max.
GOLD1492.651482.651497.05
SILVER17.6817.4017.68
PLATINUM900.05884.85900.05
PALLADIUM1678.751655.001678.75
COPPER263.33259.23263.33

Petrol şi derivate

14 Oct., 18:59askmin.max.
OIL WTI53.3552.7654.77
OIL BRENT59.0158.4960.58
NATGAS2.2592.2172.306
GASOLINE160.64160.04160.64
HEATINGOIL190.56190.06190.56
Ediţia din 14.10.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro