COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

15 Oct. 2019leivar.var. %
Euro4.7524-0.0012-0.03 %
Dolar SUA4.31640.00920.21 %
Franc elveţian4.3241-0.0038-0.09 %
Liră sterlină5.45500.04890.9 %
Gram de aur207.42670.53610.26 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

15 Oct., 17:50cotaţievar.var. %
BET9545.3427,520.29 %
BET Plus1423.873,920.28 %
BET FI41962.7168,10.16 %
BET NG774.471,560.2 %
BET TR15277.8144,040.29 %
vezi aici toţi indicii BVB
Gala BURSA 2019
Gala BURSA 2019

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

15 Oct., 17:50preţvar.var. %
1. EPT0.0120 0.00109.09 %
2. BCM0.0835 0.00253.09 %
3. SNP0.4200 0.00451.08 %
4. BIO0.3220 0.00300.94 %
5. WINE21.5000 0.20000.94 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

15 Oct., 17:50preţvar.var. %
1. SOCP0.3900 -0.0080-2.01 %
2. BRK0.0814 -0.0014-1.69 %
3. OIL0.2570 -0.0030-1.15 %
4. ARS5.1500 -0.0500-0.96 %
5. PBK0.1050 -0.0010-0.94 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

11 Oct.valoare titluvar.var. %
1. BT Index Austria ATX11.197 euro0.2862.62 %
2. Raiffeisen Benefit159.7734 lei1.77741.12 %
3. OTP Global Mix11.5058 lei0.09780.86 %
4. BT Euro Clasic10.642 lei0.0870.82 %
5. FDI Omninvest3.6360 lei0.02610.72 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

16 Oct., 05:24askmin.max.
EURUSD1.102601.099081.10454
GBPUSD1.274871.260411.27986
USDCHF0.998140.996240.99948
USDJPY108.678108.150108.892
EURRON4.76374.74134.7637
USDRON4.32244.29364.3224

Indici bursieri internaţionali

16 Oct., 05:24askmin.max.
DJI30269522677527078
SP5002992.02969.23002.7
DAX12613.312478.212673.8
FTSE1007177.97150.57217.5
AU200670366116703
JP225225312213822600

Metale

16 Oct., 05:24askmin.max.
GOLD1482.541477.111498.32
SILVER17.4617.3217.70
PLATINUM888.55877.35896.95
PALLADIUM1703.851674.201703.85
COPPER260.68259.88263.00

Petrol şi derivate

16 Oct., 05:24askmin.max.
OIL WTI52.9652.3753.77
OIL BRENT58.8957.9959.65
NATGAS2.3472.2552.347
GASOLINE160.64160.04160.64
HEATINGOIL190.56190.06190.56
Ediţia din 16.10.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro