COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

16 Apr. 2021leivar.var. %
Euro4.9243-0.0002-0 %
Dolar SUA4.11200.00090.02 %
Franc elveţian4.47300.0170.38 %
Liră sterlină5.6647-0.0054-0.1 %
Gram de aur233.82662.80321.21 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

16 Apr., 17:50cotaţievar.var. %
BET11147.3226,330.24 %
BET Plus1668.644,260.26 %
BET FI48306.86319,090.66 %
BET NG811.07-1,31-0.16 %
BET TR18776.8344,340.24 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

16 Apr., 17:50preţvar.var. %
1. ECT0.0355 0.004514.52 %
2. ROCE0.2020 0.01005.21 %
3. ALR2.9200 0.12004.29 %
4. ELMA0.1310 0.00403.15 %
5. MCAB4.1200 0.12003 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

16 Apr., 17:50preţvar.var. %
1. VESY0.1300 -0.0120-8.45 %
2. STZ0.2400 -0.0200-7.69 %
3. TUFE0.3280 -0.0140-4.09 %
4. RRC0.0510 -0.0010-1.92 %
5. SNO6.8500 -0.1000-1.44 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

14 Apr.valoare titluvar.var. %
1. FDI SanoGlobinvest11.2353 lei0.07790.7 %
2. Active Dinamic6.3424 lei0.03670.58 %
3. BT Index Austria ATX11.817 euro0.0470.4 %
4. Fortuna Classic7.94 lei0.030.38 %
5. YOU INVEST Active EUR29.775 euro0.07270.24 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

16 Apr., 23:35askmin.max.
EURUSD1.198121.195011.19942
GBPUSD1.384021.371561.38402
USDCHF0.920030.917870.92344
USDJPY108.800108.607108.960
EURRON4.92614.91954.9317
USDRON4.115924.097544.11916

Indici bursieri internaţionali

16 Apr., 23:35askmin.max.
DJI3034176.1733988.1334251.71
SP5004181.954161.574191.10
DAX15509.5715509.5715509.57
FTSE1007030.066982.357037.27
JP22529786.6429615.0729830.39

Metale

16 Apr., 23:35askmin.max.
GOLD1776.1601759.7601783.780
SILVER25.97025.73226.286
PLATINUM1207.291191.361210.62
PALLADIUM2785.702727.402785.70

Petrol şi derivate

16 Apr., 23:35askmin.max.
OIL WTI63.1362.8163.85
OIL BRENT66.8366.5167.43
NATGAS2.7512.7142.752
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Protecţia Consumatorilor

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Dtlawyers
Apanova
BTPay
Cotaţii Emitenţi BVB
Cotaţii fonduri mutuale
FINANCIAL FORUM 2021
Pagini Aurii
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo