COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

28 Ian. 2021leivar.var. %
Euro4.8742-0.0003-0.01 %
Dolar SUA4.02330.00440.11 %
Franc elveţian4.5217-0.0062-0.14 %
Liră sterlină5.4989-0.0221-0.4 %
Gram de aur238.2841-0.1784-0.07 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
28 Ian., 13:53cotaţievar.var. %
BET10327.345,30.05 %
BET Plus1541.540,460.03 %
BET FI4457337,920.09 %
BET NG756.06-1,23-0.16 %
BET TR17387.328,850.05 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
28 Ian., 13:53preţvar.var. %
1. CAOR1.1300 0.04003.67 %
2. PREB1.7000 0.04502.72 %
3. EFO0.1240 0.00201.64 %
4. DIGI35.5000 0.40001.14 %
5. ATB0.5200 0.00500.97 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
28 Ian., 13:53preţvar.var. %
1. RRC0.0440 -0.0020-4.35 %
2. ELMA0.1150 -0.0040-3.36 %
3. ARS4.0200 -0.1000-2.43 %
4. SCD2.9400 -0.0600-2 %
5. ROCE0.1825 -0.0035-1.88 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

26 Ian.valoare titluvar.var. %
1. ETF - BET Tradeville13.7775 lei0.17251.27 %
2. Certinvest BET Index229.8 lei2.651.17 %
3. Certinvest BET-FI Index276.85 lei2.81.02 %
4. Certinvest XT Index191.32 lei1.921.01 %
5. ERSTE Equity Romania158.3456 lei1.32980.85 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

28 Ian., 13:55askmin.max.
EURUSD1.209851.208041.21172
GBPUSD1.366031.362981.36925
USDCHF0.890920.888240.89092
USDJPY104.310104.047104.373
EURRON4.87534.86914.8813
USDRON4.031544.019964.03513

Indici bursieri internaţionali

28 Ian., 13:55askmin.max.
DJI3030302.7330044.6530361.36
SP5003745.803711.083757.17
DAX13547.1113310.1313597.77
FTSE1006502.586437.526536.00
JP22528062.1527825.5028361.85

Metale

28 Ian., 13:55askmin.max.
GOLD1840.1501833.9701844.860
SILVER25.29424.85325.403
PLATINUM1069.461050.881069.46
PALLADIUM2314.452295.842314.45

Petrol şi derivate

28 Ian., 13:55askmin.max.
OIL WTI52.7252.1652.78
OIL BRENT55.7055.2055.74
NATGAS2.6692.6302.702
Ediţia din 28.01.2021
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Protecţia Consumatorilor

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

BTPay
ELECTRICA FURNIZARE S.A.
Cotaţii Emitenţi BVBCotaţii fonduri mutuale
E.ON
Hidroelectrica
conferintemedicale.ro
The Diplomat-Bucharest Awards Gala 2021

ENGLISH SECTION

more articles

Pagini Aurii
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo