COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

14 Aug. 2020leivar.var. %
Euro4.83580.00140.03 %
Dolar SUA4.10200.01840.45 %
Franc elveţian4.49860.00920.2 %
Liră sterlină5.36030.01720.32 %
Gram de aur256.16222.65041.05 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

14 Aug., 17:50cotaţievar.var. %
BET8733.63-30,84-0.35 %
BET Plus1309.02-4,74-0.36 %
BET FI42124.11-269,01-0.63 %
BET NG655.160,630.1 %
BET TR14557.89-50,9-0.35 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

14 Aug., 17:50preţvar.var. %
1. IMP1.5400 0.06004.05 %
2. TEL22.9000 0.50002.23 %
3. PREB0.8580 0.01802.14 %
4. CMP0.5980 0.01202.05 %
5. ARTE8.6500 0.15001.76 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

14 Aug., 17:50preţvar.var. %
1. CAOR1.1200 -0.0800-6.67 %
2. PTR0.3400 -0.0220-6.08 %
3. RRC0.0400 -0.0020-4.76 %
4. RPH0.2300 -0.0100-4.17 %
5. MECF0.1340 -0.0050-3.6 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

12 Aug.valoare titluvar.var. %
1. FDI Audas Piscator15.5447 euro0.71224.8 %
2. BT Index Austria ATX8.651 euro0.313.72 %
3. FDI Napoca *0.5859 lei0.01312.29 %
4. ETF - BET Tradeville11.8554 lei0.25042.16 %
5. BT Maxim13.111 lei0.2732.13 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

14 Aug., 23:55askmin.max.
EURUSD1.184201.178141.18502
GBPUSD1.308851.304631.31421
USDCHF0.909290.908650.91222
USDJPY106.577106.433107.034
EURRON4.83554.82254.8358
USDRON4.088214.082214.10236

Indici bursieri internaţionali

14 Aug., 23:55askmin.max.
DJI3027897.6527677.5827987.33
SP5003369.763354.903384.90
DAX12872.6812793.5213016.21
FTSE1006080.586034.326201.69
JP22523163.4423053.7623351.53

Metale

14 Aug., 23:55askmin.max.
GOLD1945.1501932.2801963.010
SILVER26.45125.73227.726
PLATINUM951.45938.58966.05
PALLADIUM2135.592098.892167.65

Petrol şi derivate

14 Aug., 23:55askmin.max.
OIL WTI23.8023.4423.80
OIL BRENT44.8244.3045.01
NATGAS2.4582.2812.485
Ediţia din 14.08.2020
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Ziarul BURSA

14 august

Citeşte Ziarul BURSA din 14 august

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

DTLAWYERS
Business Card
Cotaţii Emitenţi BVBCotaţii fonduri mutuale
Balinesse Spa
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
myTEX.ro
Pagini Aurii
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo