COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

15 Nov. 2019leivar.var. %
Euro4.7667-0.0002-0 %
Dolar SUA4.3224-0.0119-0.27 %
Franc elveţian4.3685-0.0147-0.34 %
Liră sterlină5.5647-0.0093-0.17 %
Gram de aur203.6272-0.9779-0.48 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

15 Nov., 17:50cotaţievar.var. %
BET9692.510,340 %
BET Plus1447.150,390.03 %
BET FI43380.98451,771.05 %
BET NG784.83-1,76-0.22 %
BET TR15513.270,50 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

15 Nov., 17:50preţvar.var. %
1. IARV18.4000 1.900011.52 %
2. CAOR1.4700 0.09006.52 %
3. SNO3.6000 0.20005.88 %
4. CEON0.3740 0.01504.18 %
5. SIF40.7780 0.02803.73 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

15 Nov., 17:50preţvar.var. %
1. BCM0.1000 -0.0100-9.09 %
2. ELMA0.1500 -0.0095-5.96 %
3. ALT0.0375 -0.0015-3.85 %
4. ALU0.6900 -0.0220-3.09 %
5. SFG19.8000 -0.5000-2.46 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

13 Nov.valoare titluvar.var. %
1. Fortuna Classic7.50 lei0.030.4 %
2. FDI Omninvest3.7749 lei0.01330.35 %
3. FDI Star Next7.1433 lei0.01990.28 %
4. FDI PLUS Invest14.1415 lei0.03610.26 %
5. FDI Piscator Equity Plus159.4591 lei0.35040.22 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

18 Nov., 05:59askmin.max.
EURUSD1.106421.104731.10642
GBPUSD1.293221.290401.29322
USDCHF0.989550.988390.98998
USDJPY108.828108.669108.847
EURRON4.78064.76064.7806
USDRON4.32534.30534.3253

Indici bursieri internaţionali

18 Nov., 05:59askmin.max.
DJI30279592792427970
SP5003118.13113.03118.7
DAX13236.813217.213244.7
FTSE1007308.77308.77308.7
AU200676367516793
JP225234022325823420

Metale

18 Nov., 05:59askmin.max.
GOLD1466.201464.801469.58
SILVER16.9516.8616.97
PLATINUM926.05916.05926.05
PALLADIUM1693.751668.201693.75
COPPER264.53263.13264.53

Petrol şi derivate

18 Nov., 05:59askmin.max.
OIL WTI57.8657.7457.92
OIL BRENT63.3463.1863.40
NATGAS2.6832.6672.683
GASOLINE160.64160.04160.64
HEATINGOIL190.56190.06190.56
Ediţia din 18.11.2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Lifestyle

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro