Preşedintele Traian Băsescu a ajuns în urmă cu puţin timp la Palatul Victoria, unde participă la şedinţa de Guvern.
ALERT Preşedintele Băsescu participă la şedinţa Guvernului
F. A.
Politică / 21 iulie 2010
F. A.
Politică / 21 iulie 2010
Preşedintele Traian Băsescu a ajuns în urmă cu puţin timp la Palatul Victoria, unde participă la şedinţa de Guvern.
Politică /T.B. - 24 iunie, 19:56
Internaţional /T.B. - 24 iunie, 20:26
Internaţional /T.B. - 24 iunie, 20:09
Miscellanea /Dan Nicolaie - 24 iunie
Companii /Dr. Iulia Gorneanu, colecţionar şi curator de proiecte identitare, documentarist în cadrul Institutu - 24 iunie
Cultură /George Marinescu - 24 iunie
Companii /Dr. Elena Iagăr, Director Centrul Cultural Expo Arte al Primăriei Municipiului Bucureşti - 24 iunie
Cultură /George Marinescu - 24 iunie
Editorial /Cornel Codiţă - 24 iunie
| 5.2461 | |
| 4.6227 | |
| 5.6936 | |
| 6.0934 | |
| 604.7157 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
