Astra Vagoane Călători SA şi Siemens au semnat, la Budapesta, contractul de colaborare privind fabricarea tramvaiului "Imperio", care va fi produs, până la sfârşitul anului, la Arad.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
PAULA BULZAN, ARAD
Ziarul BURSA #Companii / 21 aprilie 2010

Prototipul tramvaiului va fi lansat până la sfârşitul acestui an.
Astra Vagoane Călători SA şi Siemens au semnat, la Budapesta, contractul de colaborare privind fabricarea tramvaiului "Imperio", care va fi produs, până la sfârşitul anului, la Arad.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Emilia Olescu - 22 iunie
Companii /A.M. - 20 iunie, 14:11
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:42
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:29
Companii /A.M. - 20 iunie, 09:22
Miscellanea / 22 iunie, 08:54
Miscellanea /L.B. - 22 iunie, 10:13
Politică /L.B. - 22 iunie, 10:02
Politică /T.B. - 22 iunie, 09:53
| 5.2391 | |
| 4.5710 | |
| 5.6731 | |
| 6.0505 | |
| 612.0168 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie