Premierul Emil Boc susţine că patronii care nu au plătit impozit la stat sunt cei mai nemulţumiţi de introducerea impozitului forfetar.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
C.D.
Ziarul BURSA #Macroeconomie / 17 aprilie 2009
Premierul Emil Boc susţine că patronii care nu au plătit impozit la stat sunt cei mai nemulţumiţi de introducerea impozitului forfetar.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Macroeconomie / 26 iunie
Miscellanea /Ana Felea - 26 iunie, 16:47
Companii /A.M. - 26 iunie, 16:00
Politică /A.M. - 26 iunie, 15:47
Politică /A.M. - 26 iunie, 15:25
Internaţional /A consemnat George Marinescu - 26 iunie
Editorial /Cornel Codiţă - 26 iunie
Internaţional /Gheorghe Iorgoveanu - 26 iunie
Internaţional /Călin Rechea - 26 iunie
| 5.2390 | |
| 4.5912 | |
| 5.6838 | |
| 6.0731 | |
| 598.3364 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 26 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 26 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 25 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 25 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 24 iunie
Gheorghe Iorgoveanu
George Marinescu recorded.

