Digi Communications NV anunţă conferinţa telefonică cu investitorii pentru prezentarea rezultatelor semestriale H1 2023

F.D.
Companii / 7 august 2023

Digi Communications NV anunţă conferinţa telefonică cu investitorii pentru prezentarea rezultatelor semestriale H1 2023

Digi Communications N.V. ("Digi") anunţă că pe data de 14 august 2023, la ora 14:00 UK/ 16:00 EEST (ora locală a României) va organiza o conferinţă telefonică pentru prezentarea rezultatelor financiare semestriale H1 2023.Compania va publica rezultatele financiare consolidate la 30.06.2023 în aceeaşi zi, 14 august 2023 la ora 8:30 am EEST.

Conferinţa telefonică va avea loc în limba engleză şi va fi găzduită de CEO-ul companiei, domnul Serghei Bulgac, şi co-CFO-ul companiei, domnul Dan Ioniţă.

Pentru a participa la conferinţa telefonică, părţile interesate sunt invitate să se înregistreze la: https://www.digi-communications.ro/ro/relatia-cu-investitorii/actiuni/calendar-financiar . Termenul limită pentru înregistrare este 14 august 2023 ora 12:00 UK/ 14:00 EEST.

Înregistrarea conferinţei telefonice va fi disponibilă pe site-ul companiei timp de 30 de zile: www.digi-communications.ro

Despre Digi Communications N.V.

Suntem un lider european în soluţii de telecomunicaţii, pe baza numărului de unităţi generatoare de venituri ("RGUs") şi un furnizor de top de servicii de telecomunicaţii pe pieţele din România şi Spania, cu prezenţă în Italia, Portugalia şi Belgia.

Contact

DigiCommunications NV

Tel: +4031 400 6505

investor.relations@digi-communications.ro

Comanda “Teoria dobânzii“Citeste “Teoria dobânzii“Read “INTEREST RATE THEORY“
Conferinţa BURSA “FORUMUL INVESTITORILOR - 2026”
rominsolv.ro
danescu.ro
ziarlanegru.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

05 Iun. 2026
Euro (EUR)Euro5.2488
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.5102
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.7242
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină6.0718
Gram de aur (XAU)Gram de aur647.4767

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
canva.site
explorebucharest.ro
rod-print.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb