Jucătorii echipei FCSB au efectuat, luni dimineaţă, vizita medicală tradiţională de la începutul sezonului, în contextul în care Superliga începe la 11 iulie.
Jucătorii s-au prezentat, în jurul orei 8:00, la Green Life Medical Center, din Chiajna, unde au fost supuşi mai multor teste specifice.
După-amiază, începând cu 17:30, jucătorii vor participa la primul antrenament al verii, la Baza Sportivă FCSB.
Lotul prezent la vizita medicală a fost următorul:
PORTARI: Matei Popa, Răzvan Udrea, Rareş Andrei
APĂRĂTORI: Valentin Creţu, Ronny Labonne, Andre Duarte, Joyskim Dawa, Andrei Dăncuş, Risto Radunovic, Alexandru Pantea, Ricardo Pădurariu
MIJLOCAŞI: Mihai Lixandru, Ofri Arad, Juri Cisotti, Mihai Toma, David Popa, Octavian Popescu, Dennis Politic
ATACANŢI: Daniel Bîrligea, Alexandru Stoian, David Avram.




















































Opinia Cititorului