CET Iaşi SA a lansat, pe Bursa Română de Mărfuri (BRM), două ordine de cumpărare a circa 120.000 MWh. Şedinţele de tranzacţionare vor avea loc săptămâna viitoare, pe data de 4 aprilie.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
A.T.
Ziarul BURSA #Companii #Energie / 29 martie 2007
CET Iaşi SA a lansat, pe Bursa Română de Mărfuri (BRM), două ordine de cumpărare a circa 120.000 MWh. Şedinţele de tranzacţionare vor avea loc săptămâna viitoare, pe data de 4 aprilie.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /George Marinescu - 23 iunie
Companii /A.M. - 23 iunie, 13:28
Macroeconomie /Marius Mataragis - 18 iunie
Miscellanea /Marius Mataragis - 16 iunie
Macroeconomie /Marius Mataragis - 1 iunie
Piaţa de Capital /George Marinescu - 22 mai
Macroeconomie /Marius Mataragis - 14 mai
Politică /L.B. - 23 iunie, 15:25
Editorial /Cătălin Avramescu - 23 iunie
Editorial /Cristian Pîrvulecu - 23 iunie
| 5.2460 | |
| 4.5981 | |
| 5.6772 | |
| 6.0799 | |
| 608.6838 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie

