Sindicaliştii de la Hidrosind au acţionat în judecată Guvernul şi AVAS, în urmă cu mai bine de o lună, pentru înfiinţarea companiei energetice naţionale prin ordonanţă de urgenţă (OUG).
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Alina Toma Vereha
Ziarul BURSA #Companii #Energie / 8 decembrie 2008

Energia hidro - mărul discordiei în compania energetică naţională .
Sindicaliştii de la Hidrosind au acţionat în judecată Guvernul şi AVAS, în urmă cu mai bine de o lună, pentru înfiinţarea companiei energetice naţionale prin ordonanţă de urgenţă (OUG).
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Macroeconomie /Marius Mataragis - 18 iunie
Miscellanea /Marius Mataragis - 16 iunie
Macroeconomie /Marius Mataragis - 1 iunie
Piaţa de Capital /George Marinescu - 22 mai
Macroeconomie /Marius Mataragis - 14 mai
Sport /O.D. - 23 iunie, 06:04
Politică /S.B. - 23 iunie, 01:33
Politică /S.B. - 23 iunie, 01:02
Politică /S.B. - 23 iunie, 00:07
English Section /O.D. - 23 iunie
Editorial /Cristian Pîrvulecu - 23 iunie
Editorial /Cătălin Avramescu - 23 iunie
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie

