CAMPIONATUL MONDIAL RUSIA 2018Programul meciurilor

Ziarul BURSA #Sport / 14 iunie 2018

Grupe

14 iunie, ora 18:00 - Rusia - Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 15:00 - Egipt - Uruguay (Ekaterinburg) - TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 18:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 21:00 - Portugalia - Spania (Soci) - TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 13:00 - Franţa - Australia (Kazan) - TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 16:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 19:00 - Peru - Danemarca (Saransk) - TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 22:00 - Croaţia - Nigeria (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 15:00 - Costa Rica - Serbia (Samara) - TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 18:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 21:00 - Brazilia - Elveţia (Rostov) - TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 15:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod) - TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 18:00 - Belgia - Panama (Soci) - TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 21:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd) - TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 15:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 18:00 - Columbia - Japonia (Saransk) - TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 21:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 15:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 18:00 - Uruguay - Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) - TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 21:00 - Iran - Spania (Kazan) - TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 15:00 - Franţa - Peru (Ekaterinburg) - TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 18:00 - Danemarca - Australia (Samara) - TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 21:00 - Argentina - Croaţia (Novgorod) - TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 15:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 18:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd) - TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 21:00 - Serbia - Elveţia (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 15:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 18:00 - Germania - Suedia (Soci) - TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 21:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov) - TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 15:00 - Anglia - Panama (Novgorod) - TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg) - TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan) - TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Rusia (Samara) - TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 17:00 - Arabia Saudită - Egipt (Volgograd) - TVR 2

25 iunie, ora 21:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 21:00 - Iran - Portugalia (Saransk) - TVR 2

26 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Franţa (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD

26 iunie, ora 17:00 - Australia - Peru (Soci) - TVR 2

26 iunie, ora 21:00 - Islanda - Croaţia (Rostov) - TVR 1, TVR HD

26 iunie, ora 21:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg) - TVR 2

27 iunie, ora 17:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg) - TVR 2

27 iunie, ora 17:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan) - TVR 1, TVR HD

27 iunie, ora 21:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

27 iunie, ora 21:00 - Elveţia - Costa Rica (Novgorod) - TVR 2

28 iunie, ora 17:00 - Senegal - Columbia (Volgograd) - TVR 2

28 iunie, ora 17:00 - Japonia - Polonia (Samara) - TVR 1, TVR HD

28 iunie, ora 21:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD

28 iunie, ora 21:00 - Panama - Tunisia (Saransk) - TVR 2

Optimi de finală

30 iunie, ora 17:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan) - TVR 1, TVR HD

30 iunie, ora 21:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci) - TVR 1, TVR HD

1 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD

1 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod) - TVR 1, TVR HD

2 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara) - TVR 1, TVR HD

2 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don) - TVR 1, TVR HD

3 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

3 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

Sferturi de finală

6 iulie, ora 17:00 - câştigătoarea meciului 1 din optimi - câştigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod) - TVR 1, TVR HD

6 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 6 din optimi - câştigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan) - TVR 1, TVR HD

7 iulie, ora 17:00 - câştigătoarea meciului 8 din optimi - câştigătoarea meciului 7 din optimi (Samara) - TVR 1, TVR HD

7 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 3 din optimi - câştigătoarea meciului 4 din optimi (Soci) - TVR 1, TVR HD

Semifinale

10 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 2 din sferturi - câştigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

11 iulie, ora 21:00 - câştigătoarea meciului 4 din sferturi - câştigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki) - TVR 1, TVR HD

Finala mică

14 iulie, ora 17:00 - echipa învinsă în semifinala 1 - echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

Finala

15, iulie, ora 18:00 - câştigătoarea semifinalei 1 - câştigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki) - TVR 1, TVR HD

Apanova
BTPay
Electromagnetica
DIGI
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

29 Noi. 2022
Euro (EUR)Euro4.9184
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.7383
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian4.9890
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.6933
Gram de aur (XAU)Gram de aur267.3958

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
Bursele din regiune
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.rowww.dreptonline.rowww.hipo.ro