Cinci trenuri au întârzieri la sosire în Gara de Nord

F.A
Companii #Transporturi / 25 ianuarie 2010

CFR Călători anunţă azi că 3 trenuri interne şi 2internaţionale au întârzieri la sosire în Gara de Nord între 40 şi 250 de minute, din cauza temperaturilor foarte scăzute înregistrate la nivel naţional, informează NewsIn.

În prezent, viteza trenurilor, care circulă pe raza judeţelor afectate de avertizarea cu cod galben de ger, a fost adaptată la temperaturile foarte scăzute care se înregistrează la nivelul şinei (aproximativ minus 20 de grade Celsius).

Astfel, potrivit situaţiei de la ora 14.00, trenurile internaţionale care au întârzieri la sosire în Gara de Nord sunt 473 Budapesta - Bucureşti Nord - 250 de minute (a intrat cu întârziere la graniţă) şi 347 Viena - Bucureşti Nord - 85 de minute (a intrat cu întârziere la graniţă).

De asemenea, trenurile interne care au întârzieri la sosire în Gara de Nord sunt 1662 Iaşi - Bucureşti Nord - 110 de minute, 1692 Timişoara - Bucureşti Nord - 70 de minute şi 592 Timişoara - Bucureşti Nord - 40 de minute.

Cotaţii Internaţionale

vezi aici mai multe cotaţii

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Casino Online
danescu.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

22 Aug. 2025
Euro (EUR)Euro5.0545
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.3573
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.3834
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.8454
Gram de aur (XAU)Gram de aur466.5432

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
oaer.ro
targulnationalimobiliar.ro
romaniansecuritysummit.com
romexpo.ro
connecting.careers
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb