Cred că CNVM (Comisia Naţională a Valorilor Mobiliare), ca instituţie publică, ori comisarii, ca persoane, au intrat într-o criză de responsabilitate şi de competenţă.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Mihai Iordache
Ziarul BURSA #Piaţa de Capital / 23 decembrie 2008
Cred că CNVM (Comisia Naţională a Valorilor Mobiliare), ca instituţie publică, ori comisarii, ca persoane, au intrat într-o criză de responsabilitate şi de competenţă.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Piaţa de Capital /L.B. - 23 iunie, 12:52
Piaţa de Capital /T.B. - 23 iunie, 07:11
Companii /S.B. - 23 iunie, 14:32
Miscellanea /A.M. - 23 iunie, 14:30
Companii /A.M. - 23 iunie, 13:55
Bănci-Asigurări /A.M. - 23 iunie, 13:36
Companii /George Marinescu - 23 iunie
Editorial /Cătălin Avramescu - 23 iunie
Editorial /Cristian Pîrvulecu - 23 iunie
| 5.2460 | |
| 4.5981 | |
| 5.6772 | |
| 6.0799 | |
| 608.6838 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie

