Muncitorii companiei UPRUC RAMA Făgăraş s-au plâns ieri prefectului de Braşov, Ion Gonţea, că nu şi-au mai primit salariile din luna aprilie.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Ovidiu Vrânceanu,Braşov
Ziarul BURSA #Piaţa de Capital / 12 august 2009
Muncitorii companiei UPRUC RAMA Făgăraş s-au plâns ieri prefectului de Braşov, Ion Gonţea, că nu şi-au mai primit salariile din luna aprilie.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Piaţa de Capital /A consemnat Andrei Iacomi - 17 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 17 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie
Piaţa de Capital /A consemnat Andrei Iacomi - 16 iunie
Politică /S.B. - 17 iunie, 10:05
Sport /S.B. - 17 iunie, 10:04
Internaţional /S.B. - 17 iunie, 10:03
Sport /S.B. - 17 iunie, 10:02
Miscellanea / 17 iunie
Internaţional /George Marinescu - 17 iunie
Politică /George Marinescu - 17 iunie
Macroeconomie / 17 iunie
| 5.2310 | |
| 4.5091 | |
| 5.6723 | |
| 6.0498 | |
| 630.1725 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 15 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 11 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 10 iunie
George Marinescu