"Selgros Cash & Carry" s-a deschis la Timişoara

Ziarul BURSA #Companii #Construcţii / 4 august 2004

O investiţie germană, în valoare de 15 milioane de euro, le-a adus timişorenilor un magazin "Selgros "Cash & Carry", de unde îşi vor putea alege produsele dintr-o gamă de 35.000 de sortimente.

Mihai Nistor, directorul complexului Selgros Timişoara, a precizat ieri, pentru Rompres, că grupul de firme "Cash & Carry" a luat fiinţă în Germania, în urmă cu aproape 4 decenii pentru ca astăzi să fie unul dintre cele mai mari lanţuri de magazine de acest fel din Europa. Complexul comercial deschis în Timişoara este cel de-al şaptelea de acest fel din ţară şi va desface atît produse alimentare, cît şi nealimentare, de cea mai bună calitate, de la furnizori autohtoni, serviciile către populaţie fiind asigurate de 60 de angajaţi.

Selgros, societate a grupului Fegro Selgros Germania, a pătruns pe piaţa din estul Europei în 1997, iar în România, din 1999.

Comanda “Teoria dobânzii“Citeste “Teoria dobânzii“Read “INTEREST RATE THEORY“
rominsolv.ro
eximbank.ro
danescu.ro
ziarlanegru.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

05 Iun. 2026
Euro (EUR)Euro5.2488
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.5102
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.7242
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină6.0718
Gram de aur (XAU)Gram de aur647.4767

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
canva.site
explorebucharest.ro
rod-print.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb