Uniqa MeteoAlert a câştigat categoria "Produsul anului 2009"

F. A.
Companii / 13 aprilie 2010

Uniqa MeteoAlert, oferit în exclusivitate de Uniqa Asigurări în ţara noastră, a fost lansat în decembrie 2009 şi a devenit funcţional începând cu 15 ianuarie 2010, iar în prezent deserveşte peste 35.000 de clienţi care primesc mesaje MeteoAlert, informează un comunicat remis redacţiei.

Primind mesajele Uniqa MeteoAlert, persoanele avertizate pot reacţiona şi pot lua măsuri de precauţie pentru a evita şi a preveni eventualele pagube, pot evita părăsirea domiciliului în cazul unor fenomene nefavorabile, pot evita călătoriile cu maşina sau pot alege rute ocolitoare, pot lua măsuri de protecţie a locuinţei, se pot adresa unui vecin pentru ajutor sau îşi pot pune maşina la adapost.

La patru luni de la lansare, Uniqa MeteoAlert a câştigat categoria "Produsul anului 2009", în cadrul celei de a 10-a ediţii a Galei Premiilor Pieţei Asigurărilor, organizată de Media XPrimm.

Cotaţii Internaţionale

vezi aici mai multe cotaţii

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

rominsolv.ro
danescu.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

09 Feb. 2026
Euro (EUR)Euro5.0934
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.2955
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.5599
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.8461
Gram de aur (XAU)Gram de aur689.9950

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
Cotaţii fonduri mutuale
ccib.ro
disb.ro
tophotelawards.ro
solarenergy-expo.ro
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb