Arval România, cifră de afaceri de 23 milioane euro, în 2011

F. A.
Comunicate de presă / 8 iunie 2012

Compania de leasing operaţional auto Arval România a anunţat atingerea, în 2011, a unei cifre de afaceri de 23,2 milioane de euro (cu 9,5% mai mult faţă de 2010) şi apreciază că, pentru anul în curs, expansiunea va continua cu 32%, potrivit unui comunicat de presă.

În ciuda contextului actual, flota deţinută de grupul Arval a atins cifra de 687.000 vehicule (cu 3% mai mult faţă de 2010), ca urmare a unei strategii de dezvoltare extrem de dinamice, care a inclus deschiderea de noi subsidiare.

Dan Boiangiu, Director Comercial Arval România, a declarat: "Suntem bucuroşi pentru performanţa atinsă în acest context dificil. E o dovadă a faptului că administrăm o afacere sustenabilă, care îşi dovedeşte eficienţa în orice condiţii şi oferă avantaje clienţilor care apreciază calitatea serviciilor, abordarea strategică şi eficienţa operaţională. Suntem convinşi că vom deţine în continuare toate argumentele necesare pentru a demonstra că Arval are cele mai bune soluţii de finanţare a mobilităţii".

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

Comanda “Teoria dobânzii“Citeste “Teoria dobânzii“Read “INTEREST RATE THEORY“
rominsolv.ro
danescu.ro
ziarlanegru.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

04 Aug. 2026
Euro (EUR)Euro5.2497
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.5624
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.6303
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină6.1318
Gram de aur (XAU)Gram de aur593.7278

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
canva.site
letapeseries.com
rod-print.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb