Primăria municipiului Arad a obţinut, luni, venituri de peste 60.000 de lei din valorificarea rablelor abandonate pe domeniul public, care au fost scoase la vânzare.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Paula Bulzan, Arad
Ziarul BURSA #Companii #Administraţie / 24 august 2010

Rablele abandonate pe străzi aduc bani în bugetul local al municipiului Arad
Primăria municipiului Arad a obţinut, luni, venituri de peste 60.000 de lei din valorificarea rablelor abandonate pe domeniul public, care au fost scoase la vânzare.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A.M. - 12 iunie, 14:59
Companii /F.A. - 12 iunie
Companii /L.B. - 12 iunie, 14:00
Companii /L.B. - 12 iunie, 13:47
Politică /Ana Felea - 16 iunie 2025
Internaţional /G.D. - 19 noiembrie 2022
Miscellanea /G.D. - 17 octombrie 2022
Politică /George Marinescu - 13 iulie 2022
Politică /T.B. - 14 iunie, 09:15
Politică /L.B. - 14 iunie, 15:44
Bănci-Asigurări /Gheorghe Iorgoveanu - 12 iunie
Politică /Gheorghe Iorgoveanu - 12 iunie
Bănci-Asigurări /I.Ghe. - 12 iunie
Internaţional /A.V. - 12 iunie
Miscellanea /Marius Mataragis - 12 iunie
Editorial /Cornel Codiţă - 12 iunie
| 5.2353 | |
| 4.5194 | |
| 5.6813 | |
| 6.0646 | |
| 613.6642 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 11 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 10 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 10 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 9 iunie
