Romanian International Bank şi Universitatea Financiar Bancară - doi ani de parteneriat

F. A.
Comunicate de presă / 29 iunie 2011

Festivitatea de absolvire a cursurilor Universităţii Financiar Bancare, a avut loc vineri, 24 iunie 2011, iar Romanian International Bank (RIB) a participat în calitate de partener pentru al doilea an consecutiv, informează un comunicat de presă. În cadrul acestui eveniment, RIB a decernat premiul "Pentru cele mai bune rezultate obţinute pe parcursul anilor de studiu".

Premiul "Pentru cele mai bune rezultate obţinute pe parcursul anilor de studiu" a fost acordat absolventei Irina-Raluca Mitran.

"Parteneriatul Romanian International Bank S.A. încheiat cu Universitatea Financiar-Bancară este menit să sprijine dezvoltarea resurselor umane care activează pe piaţa financiar-bancară, beneficiarii reali ai acestui parteneriat fiind studenţii care au acces la o bună pregătire teoretică şi practică, instituţiile financiar-bancare care au posibilitatea să recruteze personal instruit şi, nu în ultimul rând, clienţii", a declarat Mioara Popescu, Vicepreşedinte Executiv, Romanian International Bank.

Cotaţii Internaţionale

vezi aici mai multe cotaţii

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

danescu.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

09 Ian. 2026
Euro (EUR)Euro5.0887
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.3702
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.4644
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.8578
Gram de aur (XAU)Gram de aur627.8925

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
Cotaţii fonduri mutuale
Mozart
Schlumberger
raobooks.com
cofetariiledelice.ro
Viva
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb