Ionel Fierbinţeanu, preşedintele şi directorul general al Autoliv România, ne-a declarat că 2010 a fost unul foarte bun pentru afacerile grupului suedez în ţara noastră.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
OVIDIU VRÂNCEANU, Braşov
Ziarul BURSA #Companii #Auto / 11 ianuarie 2011
Ionel Fierbinţeanu, preşedintele şi directorul general al Autoliv România, ne-a declarat că 2010 a fost unul foarte bun pentru afacerile grupului suedez în ţara noastră.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Emilia Olescu - 22 iunie
Companii /A.M. - 20 iunie, 14:11
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:42
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:29
Companii /A.M. - 20 iunie, 09:22
Internaţional /Călin Rechea - 14 mai
Companii /F.A. - 29 iulie 2025
Politică /George Marinescu - 24 aprilie 2025
Macroeconomie /Călin Rechea - 10 februarie 2025
Miscellanea /George Marinescu - 9 octombrie 2024
Internaţional /A.V. - 7 octombrie 2024
Sport /O.D. - 22 iunie, 06:20
Sport /O.D. - 22 iunie, 06:14
English Section /O.D. - 22 iunie
Miscellanea /Marius Mataragis - 22 iunie
| 5.2391 | |
| 4.5710 | |
| 5.6731 | |
| 6.0505 | |
| 612.0168 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie