Cabinetul Tăriceanu a decis, în ultima şedinţă, să scoată la privatizare cea mai importantă societate de medicamente cu acţionariat de stat.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Romana Puiuleţ
Ziarul BURSA #Companii #Sănătate / 5 iulie 2005
Cabinetul Tăriceanu a decis, în ultima şedinţă, să scoată la privatizare cea mai importantă societate de medicamente cu acţionariat de stat.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Emilia Olescu - 22 iunie
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:23
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:20
Miscellanea /Ana Felea - 17 iunie, 15:59
Miscellanea /A.V. - 16 iunie, 15:32
Politică /L.B. - 22 iunie, 13:47
Piaţa de Capital /L.B. - 22 iunie, 13:38
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie