Sindicaliştii de la Fabrica de Pulberi Făgăraş au stopat, momentan, protestele, după ce Romarm a plătit o parte din sumele restante către angajaţii fabricii.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
OVIDIU VRÂNCEANU
Ziarul BURSA #Companii #Resurse Umane / 18 iunie 2012
Sindicaliştii de la Fabrica de Pulberi Făgăraş au stopat, momentan, protestele, după ce Romarm a plătit o parte din sumele restante către angajaţii fabricii.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Marius Mataragis - 25 iunie
Companii /George Marinescu - 25 iunie
Companii /Dr. Iulia Gorneanu, colecţionar şi curator de proiecte identitare, documentarist în cadrul Institutu - 24 iunie
Companii /Dr. Elena Iagăr, Director Centrul Cultural Expo Arte al Primăriei Municipiului Bucureşti - 24 iunie
Miscellanea /Ana Felea - 24 iunie, 10:30
Companii /Alina Vasiescu - 15 decembrie 2025
Politică /T.B. - 25 iunie, 06:20
Internaţional /T.B. - 25 iunie, 06:12
Sport /O.D. - 25 iunie, 03:10
Sport /D.N. - 25 iunie, 02:23
Piaţa de Capital /Laurenţiu Căpcănaru, broker Goldring - 25 iunie
Piaţa de Capital /F.A. - 25 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 25 iunie
| 5.2461 | |
| 4.6227 | |
| 5.6936 | |
| 6.0934 | |
| 604.7157 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 25 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 24 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie