Conducerea Primăriei Arad preconizează că, în acest an, va cheltui pentru investiţii suma de 209,9 milioane lei.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Ziarul BURSA #Companii / 5 septembrie 2014

Conducerea Primăriei Arad preconizează că, în acest an, va cheltui pentru investiţii suma de 209,9 milioane lei.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Emilia Olescu - 22 iunie
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:52
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:23
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:20
Miscellanea / 22 iunie, 08:54
Politică /S.B. - 22 iunie, 19:21
Politică /S.B. - 22 iunie, 19:15
Miscellanea /S.B. - 22 iunie, 19:13
Politică /S.B. - 22 iunie, 18:21
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie