"Best Distribution" va distribui noi jocuri pentru PC

D.R.
Ziarul BURSA #Companii #IT / 22 iunie 2004

"Best Distribution" a anunţat semnarea contractului cu "Activision" pentru distribuţia în ţara noastră a titlului Spider-Man 2 The Game şi a jocului Doom 3, începînd cu luna iulie. Decizia "Activision" de a colabora cu "Best Distribution" pentru distribuţia jocului Doom 3 va fi susţinută prin adaptarea acestui produs la specificul pieţei locale prin traducerea manualului Doom 3 în limba română şi practicarea unui preţ de aproape 1,5 milioane lei (TVA inclus)

Seria Doom a fost lansată în urmă cu peste 10 ani şi în tot acest timp aproximativ 15 milioane de exemplare din prima versiune Doom au fost cumpărate de gamerii din toată lumea.

Best Distribution este cel mai mare importator şi distribuitor de jocuri din România, iar anul trecut a realizat o cifră de afaceri de 2 milioane euro.

Comanda carte
danescu.ro
eximbank.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

13 Iun. 2025
Euro (EUR)Euro5.0320
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.3665
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.3715
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.9148
Gram de aur (XAU)Gram de aur480.7983

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
Cotaţii fonduri mutuale
letapeseries.com
aiiro.ro
BURSA
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo
www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb