Profitul "TMK-Reşiţa" a crescut de patru ori în primul semestru

Adina Ardeleanu
Ziarul BURSA #Piaţa de Capital / 24 august 2007

Profitul "TMK-Reşiţa" a crescut de patru ori în primul semestru

"TMK Reşiţa" a înregistrat un profit de 95.887 lei la 30 iunie, cu 345% mai mare decât în semestrul I 2006, ca urmare a creşterii cu 20,88% a volumului de producţie fizică vândută, ce a determinat creşterea cifrei de afaceri cu 30,17% în primele şase luni ale anului comparativ cu perioada similară din 2006.

Articol disponibil numai pentru abonaţi.

Autentificare Abonaţi

 

 

Cotaţii Internaţionale

vezi aici mai multe cotaţii

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

www.agerpres.ro
www.dreptonline.ro
www.hipo.ro

adb