"MedLife", cel mai mare operator de servicii medicale private din România, anunţă numirea Monalisei Ungureanu în poziţia de Chief Financial Officer.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
EMILIA OLESCU
Ziarul BURSA #Companii #Sănătate / 1 septembrie 2010

Absolventă a Academiei de Studii Economice, cu specializare în management, Monalisa Ungureanu şi-a completat pregătirea profesională printr-o diplomă de excelenţă în management şi o certificare în raportări financiare internaţionale - ambele obţinute în cadrul ASEBUSS. De asemenea, noul CFO al "MedLife" are competenţe în management strategic şi în managementul schimbării în perioade de criză, dobândite în cadrul International Canadian Management Agency.
"MedLife", cel mai mare operator de servicii medicale private din România, anunţă numirea Monalisei Ungureanu în poziţia de Chief Financial Officer.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /S.B. - 6 iunie, 09:36
Companii /George Marinescu - 5 iunie
Companii /M.S. - 5 iunie
Companii /A consemnat George Marinescu - 5 iunie
Companii /L.B. - 5 iunie, 10:52
Companii /L.B. - 5 iunie, 13:40
Politică /S.B. - 6 iunie, 21:18
Politică /S.B. - 6 iunie, 19:28
Politică /S.B. - 6 iunie, 18:10
Politică /Gheorghe Iorgoveanu - 5 iunie
Editorial /Cornel Codiţă - 5 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 5 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 5 iunie
| 5.2488 | |
| 4.5102 | |
| 5.7242 | |
| 6.0718 | |
| 647.4767 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.V. - 4 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 4 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 1 iunie
