Reprezentanţii "Bates România" au anunţat ieri, în mod oficial, lansarea noii identităţi şi repoziţionarea agenţiei în "Red Cell România".
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
ANCUŢA STANCIU
Ziarul BURSA #Media-Advertising / 23 ianuarie 2004
Reprezentanţii "Bates România" au anunţat ieri, în mod oficial, lansarea noii identităţi şi repoziţionarea agenţiei în "Red Cell România".
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Media-Advertising / 18 iunie, 08:47
Companii /A.M. - 23 iunie, 15:48
Politică /L.B. - 23 iunie, 15:25
Fonduri Europene /A.M. - 23 iunie, 15:09
Editorial /Cătălin Avramescu - 23 iunie
Editorial /Cristian Pîrvulecu - 23 iunie
| 5.2460 | |
| 4.5981 | |
| 5.6772 | |
| 6.0799 | |
| 608.6838 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie

