Bursa de Valori Bucureşti a revenit pe "verde" (n.r. pe creştere) în şedinţa de ieri, pe fondul unei lichidităţi de 23,83 milioane lei, în scădere cu 11,87% faţă de marţi.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Adina Ardeleanu
Ziarul BURSA #Piaţa de Capital / 12 iunie 2008
Bursa de Valori Bucureşti a revenit pe "verde" (n.r. pe creştere) în şedinţa de ieri, pe fondul unei lichidităţi de 23,83 milioane lei, în scădere cu 11,87% faţă de marţi.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie, 07:59
Piaţa de Capital /Andrei Iacomi - 22 iunie, 07:32
Piaţa de Capital /L.B. - 22 iunie, 13:38
Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Companii /L.B. - 22 iunie, 13:52
Politică /L.B. - 22 iunie, 13:47
Miscellanea /O.D. - 22 iunie
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 17 iunie