Reporter: Stimată doamnă, cum apreciaţi evoluţia companiei "Gral Medical" în anul care a trecut?
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
CORNELIA ANGELESCU
Ziarul BURSA #Companii #Sănătate / 7 februarie 2011

Georgeta Şerban, director general al companiei "Gral Medical" din Bucureşti.
Reporter: Stimată doamnă, cum apreciaţi evoluţia companiei "Gral Medical" în anul care a trecut?
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /A consemnat Emilia Olescu - 22 iunie
Companii /A.M. - 20 iunie, 14:11
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:42
Companii /A.M. - 20 iunie, 13:29
Companii /A.M. - 20 iunie, 09:22
Miscellanea /Ana Felea - 17 iunie, 15:59
Miscellanea /A.V. - 16 iunie, 15:32
Miscellanea / 22 iunie, 08:54
Politică /L.B. - 22 iunie, 11:38
Politică /L.B. - 22 iunie, 11:25
Sport /O.D. - 22 iunie, 11:06
Sport /O.D. - 22 iunie, 11:00
| 5.2391 | |
| 4.5710 | |
| 5.6731 | |
| 6.0505 | |
| 612.0168 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie