Bănci-Asigurări

16 iunie 2014

BEI a acordat Unicredit Leasing Corporation un împrumut de 50 milioane de euro

E.D.Bănci-Asigurări / 16 iunie 2014

Banca Europeană de Investiţii (BEI) a acordat UniCredit Leasing Corporation un împrumut de 50 de milioane de euro pentru finanţarea proiectelor promovate de întreprinderile mici şi mijlocii (IMM-uri) şi de întreprinderile cu capitalizare medie in domeniul agriculturii, industriei şi serviciilor din România, informează un comunicat remis astăzi redacţiei.

AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Suplimentele BURSA

Euro s-a apreciat la 4,3993 lei

V.B.Bănci-Asigurări / 16 iunie 2014

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat, astăzi, un curs de referinţă de 4,3993 lei pentru moneda europeană, în creştere cu 0,33 bani, comparativ cu şedinţa precedentă, când euro a fost cotat la 4,3960 lei.

Euro s-a apreciat la 4,3960 lei

E.D.Bănci-Asigurări / 13 iunie 2014

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat, astăzi, un curs de referinţă de 4,3960 lei pentru moneda europeană, în urcare cu 0,48 bani, comparativ cu şedinţa precedentă, când euro a fost cotat la 4,3912 lei.

Euro s-a depreciat la 4,3912 lei

E.D.Bănci-Asigurări / 12 iunie 2014

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat, astăzi, un curs de referinţă de 4,3912 lei pentru moneda europeană, în scădere cu 0,48 bani, comparativ cu şedinţa precedentă, când euro a fost cotat la 4,3960 lei.

Euro s-a apreciat la 4,3960 lei

V.B.Bănci-Asigurări / 11 iunie 2014

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat, astăzi, un curs de referinţă de 4,3960 lei pentru moneda europeană, în creştere cu 0,44 bani, comparativ cu şedinţa precedentă, când euro a fost cotat la 4,3916 lei.

<< mai multe ştiri >>
Harta noii economii fragmentate
transgaz.ro
rominsolv.ro
eset.ro
danescu.ro
ziarlanegru.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

09 Apr. 2026
Euro (EUR)Euro5.0937
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.3629
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.5139
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină5.8478
Gram de aur (XAU)Gram de aur663.3213

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
boromir.ro
Cotaţii fonduri mutuale
antreprenorinvremuritulburi.ro
Turul Dobrogei Ciclism
uniprest.ro
targulnationalimobiliar.ro
solarenergy-expo.ro
thediplomat.ro
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda carte
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo