Premierul Emil Boc susţine că ministrul de Finanţe, Sebas-tian Vlădescu, nu a avut mandat din partea Guvernului să dezbată public tema cotei unice şi a impozitării progresive.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
C.D.
Ziarul BURSA #Macroeconomie / 14 iulie 2010

Emil Boc le-a interzis miniştrilor să introducă în dezbatere publică teme şi proiecte care nu au fost discutate şi aprobate în Guvern.
Premierul Emil Boc susţine că ministrul de Finanţe, Sebas-tian Vlădescu, nu a avut mandat din partea Guvernului să dezbată public tema cotei unice şi a impozitării progresive.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Macroeconomie / 25 iunie
Macroeconomie /A.M. - 24 iunie, 17:50
Macroeconomie /A.M. - 24 iunie, 14:21
Macroeconomie / 24 iunie
English Section /O.D. - 25 iunie
Companii /A consemnat Marius Mataragis - 25 iunie
Piaţa de Capital /Laurenţiu Căpcănaru, broker Goldring - 25 iunie
Piaţa de Capital /F.A. - 25 iunie
| 5.2461 | |
| 4.6227 | |
| 5.6936 | |
| 6.0934 | |
| 604.7157 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 25 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 24 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie