Compania americană "Casarom" ar putea rămâne fără jumătate dintre terenurile pe care le-a achiziţionat în Municipiul Arad, la preţuri care sfidează bunul simţ.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Paula Bulzan, Arad
Ziarul BURSA #Companii #Construcţii / 20 iulie 2006
Compania americană "Casarom" ar putea rămâne fără jumătate dintre terenurile pe care le-a achiziţionat în Municipiul Arad, la preţuri care sfidează bunul simţ.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /V.R. - 23 iunie
Companii /A.M. - 23 iunie, 18:40
Companii /A.M. - 23 iunie, 17:44
Miscellanea /S.B. - 10 iunie, 11:56
Miscellanea /S.B. - 10 iunie, 11:55
Internaţional /A.M. - 23 iunie, 19:58
Internaţional /A.M. - 23 iunie, 19:45
Internaţional /A.M. - 23 iunie, 19:28
Internaţional /A.M. - 23 iunie, 19:15
Internaţional /A.M. - 23 iunie, 19:09
Miscellanea /A.M. - 23 iunie, 18:16
Editorial /Cătălin Avramescu - 23 iunie
Editorial /Cristian Pîrvulecu - 23 iunie
| 5.2460 | |
| 4.5981 | |
| 5.6772 | |
| 6.0799 | |
| 608.6838 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie

