Compania germană "EnviTec Biogas" va construi cinci centrale de producere a biogazului în judeţul Arad, prima dintre acestea urmând să fie ridicată în comuna Zăbrani.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Paula Bulzan
Ziarul BURSA #Companii #Energie / 11 septembrie 2007

Compania germană "EnviTec Biogas" va construi cinci centrale de producere a biogazului în judeţul Arad, prima dintre acestea urmând să fie ridicată în comuna Zăbrani.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Companii /Dr. Iulia Gorneanu, colecţionar şi curator de proiecte identitare, documentarist în cadrul Institutu - 24 iunie
Companii /Dr. Elena Iagăr, Director Centrul Cultural Expo Arte al Primăriei Municipiului Bucureşti - 24 iunie
Macroeconomie /Marius Mataragis - 18 iunie
Miscellanea /Marius Mataragis - 16 iunie
Macroeconomie /Marius Mataragis - 1 iunie
Piaţa de Capital /George Marinescu - 22 mai
Macroeconomie /Marius Mataragis - 14 mai
Sport /S.B. - 24 iunie, 10:45
Companii /S.B. - 24 iunie, 10:43
Miscellanea /Dan Nicolaie - 24 iunie
Cultură /George Marinescu - 24 iunie
Cultură /George Marinescu - 24 iunie
Editorial /Cornel Codiţă - 24 iunie
| 5.2460 | |
| 4.5981 | |
| 5.6772 | |
| 6.0799 | |
| 608.6838 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
