Bănci-Asigurări

5 noiembrie 2019
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Suplimentele BURSA
Euro a fost cotat la 4,7540 lei

Euro a fost cotat la 4,7540 lei

M.I.Bănci-Asigurări / 5 noiembrie 2019

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat astăzi un curs de referinţă de 4,7540 lei pentru moneda europeană, în depreciere cu 0,1 bani comparativ cu şedinţa anterioară, când euro a fost cotat la 4,7550 lei.

Euro a fost cotat la 4,7545 lei

Euro a fost cotat la 4,7545 lei

I.M.A.Bănci-Asigurări / 1 noiembrie 2019

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat astăzi un curs de referinţă de 4,7575 lei pentru moneda europeană, în depreciere cu 0,31 bani comparativ cu şedinţa anterioară, când euro a fost cotat la 4,7576 lei.

Euro a fost cotat la 4,7576 lei

Euro a fost cotat la 4,7576 lei

M.I.A.Bănci-Asigurări / 31 octombrie 2019

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat astăzi un curs de referinţă de 4,7576 lei pentru moneda europeană, în apreciere cu 0,04 bani comparativ cu şedinţa anterioară, când euro a fost cotat la 4,7572 lei.

PwC România acordă consultanţă CEC Bank

PwC România acordă consultanţă CEC Bank

B.D.Bănci-Asigurări / 30 octombrie 2019

PwC România a acordat consultanţă CEC Bank şi Ministerului Finanţelor Publice, în calitate de acţionar unic al băncii, în toate etapele procesului de obţinere a acordului Comisiei Europene - DG Competition pentru majorarea capitalului social, se...

Euro s-a depreciat la 4,7567 lei

Euro s-a depreciat la 4,7567 lei

F.D.Bănci-Asigurări / 29 octombrie 2019

Banca Naţională a României (BNR) a anunţat, astăzi, un curs de referinţă de 4,7567 lei pentru moneda europeană, în depreciere cu 0,02 bani, comparativ cu şedinţa anterioară, când euro a fost cotat la 4,7569 lei.

<< mai multe ştiri >>
Comandă “Constituţia Libertăţii „E” “Citeste “Constituţia Libertăţii „E” “Read SUPPLEMENT BURSA THE CONSTITUTION OF LIBERTY „E” “
Conferinţa BURSA „CSR şi sustenabilitate””
danescu.ro
ziarlanegru.ro
arsc.ro
Stiri Locale

Curs valutar BNR

23 Oct. 2026
Euro (EUR)Euro5.3495
Dolar SUA (USD)Dolar SUA4.7770
Franc elveţian (CHF)Franc elveţian5.8093
Liră sterlină (GBP)Liră sterlină6.3909
Gram de aur (XAU)Gram de aur617.8007

convertor valutar

»=
?

mai multe cotaţii valutare

Cotaţii Emitenţi BVB
raobooks.com
rod-print.ro
ccib.ro
Cotaţii fonduri mutuale
Teatrul Național I. L. Caragiale Bucuresti
immromania.eu
greenenergyexpo-romenvirotec.ro
energyexpo.eu
hartconsulting.eu
thediplomat.ro
Harta noii economii fragmentate
Dosar BURSA - Crizele Apocalipsei
BURSA
Comanda “Teoria dobânzii“Citeste “Teoria dobânzii“Read “INTEREST RATE THEORY“
Comanda carte
40 de nopţi albe
Studiul 'Imperiul Roman subjugă Împărăţia lui Dumnezeu'
The study 'The Roman Empire subjugates the Kingdom of God'
BURSA
BURSA
Împărăţia lui Dumnezeu pe Pământ
The Kingdom of God on Earth
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo