COTAŢII

Cotaţii Valutare BNR

03 Dec. 2020leivar.var. %
Euro4.87360.00150.03 %
Dolar SUA4.0226-0.0208-0.51 %
Franc elveţian4.50280.00970.22 %
Liră sterlină5.3968-0.0013-0.02 %
Gram de aur237.95700.01760.01 %
vezi aici toate cotaţiile valutare

Indici BVB

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
03 Dec., 15:58cotaţievar.var. %
BET9456.381,220.87 %
BET Plus1412.4811,90.85 %
BET FI39946.26247,360.62 %
BET NG688.234,980.73 %
BET TR15909.61137,380.87 %
vezi aici toţi indicii BVB

Emitenţi BVB - Top 5 creştere

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
03 Dec., 15:58preţvar.var. %
1. PTR0.4180 0.054014.84 %
2. ALT0.0295 0.003513.46 %
3. COS0.5100 0.058012.83 %
4. STK58.5000 3.50006.36 %
5. TBK18.9000 1.00005.59 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Emitenţi BVB - Top 5 scădere

Date de tranzacţionare întârziate cu 15 min.
03 Dec., 15:58preţvar.var. %
1. COMI0.0070 -0.0005-6.67 %
2. ATB0.4840 -0.0100-2.02 %
3. ELMA0.1070 -0.0020-1.83 %
4. M49.0000 -0.5000-1.01 %
5. SFG13.8000 -0.1000-0.72 %
vezi aici toţi emitenţii BVB (Piaţa REGS)

Fonduri mutuale
Top 5 creştere in ultimele 7 zile

27 Nov.valoare titluvar.var. %
1. FDI Audas Piscator15.6398 euro0.13220.85 %
2. BT Index Austria ATX9.790 euro0.0690.71 %
3. BT Maxim13.668 lei0.070.51 %
4. BT Index Romania ROTX16.791 lei0.0730.44 %
5. FDI PLUS Invest14.0230 lei0.06030.43 %
vezi aici toate fondurile mutuale

FOREX

03 Dec., 16:00askmin.max.
EURUSD1.215141.210061.21610
GBPUSD1.346461.334721.34658
USDCHF0.891580.890530.89531
USDJPY104.050104.018104.532
EURRON4.87384.86624.8785
USDRON4.012484.005034.02541

Indici bursieri internaţionali

03 Dec., 16:00askmin.max.
DJI3029908.1629769.5629946.37
SP5003668.043658.623675.36
DAX13257.0513221.6813327.37
FTSE1006468.076429.466487.43
JP22526814.3726714.0426920.60

Metale

03 Dec., 16:00askmin.max.
GOLD1836.2901826.0701843.880
SILVER23.88223.79524.274
PLATINUM1025.861007.971034.30
PALLADIUM2402.742381.792417.76

Petrol şi derivate

03 Dec., 16:00askmin.max.
OIL WTI44.6944.2445.05
OIL BRENT48.0847.5848.45
NATGAS2.6182.6042.760
Ediţia din 03.12.2020
AnuntBursa.ro
ConstructiiBursa.ro
Evenimentele BURSA
Protecţia Consumatorilor

Bursa Construcţiilor

www.constructiibursa.ro

DTLAWYERS
BTPay
elco
Cramele Cotnari
Aratoys
hygienium.com
Cotaţii Emitenţi BVBCotaţii fonduri mutuale

ENGLISH SECTION

more articles

Pagini Aurii
Carte - Golden calf - the meaning of interest rate
Carte - The crisis solution terminus a quo